Автомобільний конвертор, перетворювач напруги 24-12 Вольт АЇДА, 30-40 А, 400 Вт, металевий корпус
1 430 ₴
- В наявності
- Код: АИДА24-12/400
Перетворювач напруги для Авто - конвертор (DC-DC) «АЇДА 24/12В-30А»
Імпульсний авто конвертор (DC-DC)
з 24 до 12 Вольт / Work 30А / Max 40 А
Для споживачів з навантаженням до 400 Вт
Металевий корпус / 4 Види захистів
Підключення до бортової мережі авто
Призначення:
Конвертор «АЇДА 24/12В-30А» перетворює постійну напругу 24В в постійну напругу 12В і призначений для підключення до 24В бортової мережі автомобіля 12В електроприладів потужністю до 400 Вт.
Основине характеристики:
Вхідна напруга: 20-30 Вольт
Вихідна напруга: 13,6±0,5 Вольт
Робочий струм навантаження: до 30 Ампер
Мах. струм навантаження: 40 Ампер
Довготривала потужність навантаження: 300 Ватт
Короткочасна потужність навантаження: 400 Ват
Поріг спрацьовування захисту: 16-18 Вольт
Підключення до бортової мережі авто
Корпус: метал
Габарити корпусу: 5,5 х 8,5х12,5 см.
Маса: +-0,6 кг
Відмінні особливості моделі:
Перетворювач не боїться запуску двигуна і має 4 види електронних захистів:
- захист від перевантаження;
- захист перегріву;
- захист від коротких замикань;
- захист від підвищеної і заниженої напруги акккумуляторной батареї (АКБ).
Додаткова інформація:
Виробник: ТМ "АЇДА" - р. Дніпропетровськ, Україна.
Артикул: АЇДА 24/12В-30А (Мах40А) - метал
Гарантія від виробника: 12 місяців з моменту придбання.
З 2002 року, вся продукцтя ТМ "АЇДА", забезпечується повним сервісним і післягарантійним обслуговуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аїда |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вбудований запобіжник | так |
| Захист | від низької вхідної напруги |
- Ціна: 1 430 ₴



