Паяльник для PVC і PPR труб Ф 16-63 мм YATO YT-82250
3 520 ₴
- В наявності
- Код: YT-82250
Паяльник YATO для пластикових труб з PVC і PPR (YT-82250) використовується для монтажу поліпропіленових фітингів і труб діаметром 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм. Ручна контактна зварювання здійснюється нагрітим інструментом в розтруб поліпропіленових труб, що дозволяє зберегти довговічність конструкції, не пошкоджуючи матеріал. Максимальна температура нагрівання паяльника 300 °С. В комплекті з паяльником йде підставка, набір з 7ми насадок діаметром 16-63 мм, металевий кейс для зберігання і транспортування. Даний паяльник оснащений термостатом, захистом від перевантаження і цифровим індикатором нагріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 16 мм |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,700 г |
| Вага брутто | 2.700 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр труб | 20-63 дюйм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,009267 |
| Споживана потужність | 800 А*ч |
| Температура | 300 град. |
- Ціна: 3 520 ₴








