Газонокосарка електрична 1800Вт, 230В, 2850об/хв, ширина захвату 420мм, висота зрізу 25-75мм, контейнер 50
6 299 ₴
- В наявності
- Код: WT-1201
Газонокосарка електрична 1800Вт, 230В, 2850об/хв, ширина захвату 420мм, висота зрізу 25-75мм, контейнер 50
Виробник: Intertool
Характеристики електродвигуна, акумулятора. Споживана потужність: 1800.0Вт
Габаритні розміри. Вага: 24.1кг
Дополнительные характеристики. Напряжение питания: 230; Объем: 0,163293; Тип двигателя: Асинхронный; Ширина захвата: 420 мм; Высота среза: 25, 35, 45, 55, 75; Емкость травосборника: 50 л; Число оборотов холостого хода: 2850; гарантия: 3; Частота сети: 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.1 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність травозбірника | 50 л |
| Висота зрізу | 25, 35, 45, 55, 75 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/мин |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,163293 |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина захоплення | 420 мм |
- Ціна: 6 299 ₴











