Круг алмазний вiдрiзний 1A1R 101,6x0,9/0,5x5x22,23 Scalpel
1 598 ₴
- В наявності
- Код: 11120158027
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З хірургічною точністю
Все більшої популярності в інтер'єрах набувають керамічні меблі, приховані елементи інсталяції: мінімалістичні кнопки, кришки, люки. Для таких тонких робіт потрібен відповідний інструмент.
Диск Scalpel розроблений саме для таких завдань. Товщина алмазоносного шару диска становить всього 0,9 мм, і це найтонший диск для сухого різання на ринку. Завдяки такій товщині та мінімальному зовнішньому діаметру 101,6 мм стало можливим виконувати найтонші, точні роботи. Диск легко врізається в керамограніт, практично не створюючи сколів та виконуючи пропил мінімальної ширини. Ним легко маневрувати під час різання, робота стає точною та контрольованою.
Scalpel – це новий рівень точності в обробці керамічних матеріалів.
Диск призначений для різання кераміки та керамограніту на кутових шліфувальних машинах 115, 125 мм у сухому режимі та з водою. Має посадочне місце 22,2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | КШМ (Болгарка) |
| Діаметр готового виробу | 101.6 мм |
| Категорія | Диски |
| Охолодження | мокра/суха |
| Посадкове місце | 22.23 мм |
| Призначення | Керамограніт |
| Ресурс (1-5) | 3 |
| Товщина алмазної кулі | unit="мм">0.9 |
| Торгова марка | Distar |
| Швидкість (1-5) | 4 |
| Якість кромки (1-5) | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴








