Листозгинальний верстат MAST ALB-2200
131 280 ₴
95 140 ₴
- В наявності
- Код: MAST ALB-2200
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Загальні параметри | |
| Вага | 84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Глибина подавання | 580 мм |
| Макс. товщина листа | сталь — 0,7 мм, алюміній — 0,8 мм |
| Загальні розміри | 2300x730x280 мм |
| Рабочая длина | 2200 мм мм |
| Кут вигину | 180 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 140 ₴



