Довбіжний верстат Holzstar BSM-H16 відноситься до групи верстатів не промислового призначення і призначений для формування отворів і пазів заданої глибини та форми в заготовках з дерева. Такий верстат практично незамінний при виготовленні міцних, надійних з'єднань, наприклад, у дрібносерійному виробництві меблів. Довжинний верстат Holzstar BSM-H16 дозволяє знімати необхідний шар деревини для створення унікального профілю (присадка дверних петель, врізання замків і т.п.).
Особливості Holzstar BSM-H16:
- Ціліснолита конструкція станини верстата Holzstar BSM-H16 виконана з точними напрямними типу «хвост ластівки» для кожної осі.
- Для зручнішого керування головка верстата додатково утримується пневматичним амортизатором.
- Довгий важіль для керування ходом пінолі забезпечує легке виготовлення пазів для сполук типу «шип-паз».
- Рухливі затискні губки можуть бути встановлені у трьох різних положеннях.
- Для виготовлення однотипних деталей передбачені два регульовані упори.
- Утримувачем інструменту із зубчастим вінцем служить свердлильний патрон.
Технічні характеристики Holzstar BSM-H16:
| Робочий стіл | |
| Довжина робочого столу | 180мм |
| Ширина робочого столу | 150мм |
| Переміщення столу по осі X | 80мм |
| Переміщення столу по осі Y | 65мм |
| Шпиндель | |
| Висота заготівки, макс. | 110мм |
| Глибина заготівки, макс. | 125мм |
| Максимальний хід долота | 76мм |
| Разміри долота | 6-16мм |
| Кріплення свердлильного патрона | B16-13мм |
| Швидкість обертання | 1400об/хв. |
| Електричні дані | |
| Напруга живлення/частота | 230В/50Гц |
| Двигун | 0,37кВт |
| Розміри і вага верстата | |
| Довжина | 270мм |
| Ширина / глибина | 480мм |
| Висота | 780мм |
| Вага нетто | 39кг |
Комплект поставки:
- 1x долото 6,35 мм (1/4″).
- 1x долото 9,5 мм (3/8″).
- 1x долото 12,7 мм (1/2″).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzstar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 15 030 ₴



