Втулка перехідна D12 х D₁10, L25, WPW
351 ₴
- Під замовлення
- Код: T120100
Відправка з 27 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки перехідні розрізні WPW дають можливість застосовувати цангові патрони великих діаметрів для фрез з хвостовиком меншого діаметру.
Наружний діаметр - 12мм;
Внутрішній діаметр - 10мм;
Довжина - 25мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | WPW Engineering |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴



