


Свердло алмазне DDS-W 067x450-6x1 1/4 UNC DLD 67 RS6
3 387 ₴
- В наявності
- Код: 10170085174
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мякий сегмент. Дуже висока швидкість свердління в тому числі на гідротехнічних високоармірованного бетонах. Сегменти до корпусу приварені лазером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Свердлильна установка зі стійкою |
| Діаметр готового виробу | 67 мм |
| Категорія | Свердла |
| Охолодження | з водою |
| Призначення | Бетон армований |
| Проходження арматури (1-5) | 5 |
| Радіус внутрішній | 0 мм |
| Ресурс (1-5) | 4 |
| Статус товару | В наявності |
| Торгова марка | Distar |
| Швидкість (1-5) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 387 ₴



