Токарний верстат PROXXON FD 150/E (арт.24150) є мініатюрним малошумним верстатом для обробки малогабаритних деталей.
| Напруга живлення, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 100 |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 800-2500/1000-5000 |
| Відстань між центрами, мм | 150 |
| Висота центрів над напрямними, мм | 55 |
| Висота над поперечними санчатами, мм | 33 |
| Хід по осі Х, мм | 40 |
| хід по осі Z, мм | 60 |
| Конус задньої бабки | МК 0 |
| Вага, кг | 4,5 |
Особливості токарного верстата PROXXON FD 150/E:
- Станина виготовлена з алюмінію безперервного лиття з трапецієподібними напрямними.
- Шпиндель задньої бабки з литого під тиском алюмінію.
- Двигун постійного струму з двоступінчастим ремінним приводом і додаткової електронним регулюванням швидкості.
- Вимикач з функцією аварійної зупинки і захистом від повторного включення.
- Основний шпіндель на точних шарикопідшипниках з наскрізним отвором 8,5 мм
- До патрона підходять стандартні цанги ER 11.
- Трикулачні патрон з синхронними кулачками (затискач 1,5 - 32 мм, з перевернутими кулачками 20 - 60 мм).
- Поворотний резцедержатель для різців 6 х 6 мм
- Маховики: юстируемые, з установкою на „0“. 1 розподіл = 0,05 мм. 1 оборот = 1,0 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.1 кВт |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 089 ₴



