Торцювальна пила по металу (портативна) Fen-is FN 320
41 280 ₴
- Під замовлення
- Код: FN 320
Відправка з 28 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
FN 320 Портативний торцювальний верстат використовується для прямий та кутовий різання алюмінію, дерева та пластмаси.
Стандартна комплектація:
- Лещата.
- Підтримка вимірювань.
- Шестигранний ключ на 6 мм.
- 10-11 Ключ
Додаткова комплектація:
- 300 мм пила.
- Другі лещата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампер | 3 A |
| Вага | 28 кг |
| Потужність | 1,1 кВт Hp/Вт |
| Робоча частота | 50-60 Гц |
| Робоча напруга | 220 V - 400 V |
| Швидкість двигуна | 3000 об / хв |
| Фіксовані праві і ліві ріжучі кути | 15, 22.5, 30, 45, 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 280 ₴












