



Токарный станок JET BD-3 (100 X 175) (Арт. 50000080M)
28 500 ₴
- В наявності
- Код: 50000080М
| Потребляемая мощность двигателя, Вт | 150 |
| Напряжение питания, В/Гц | 220/50 |
| Тип электродвигателя | коллекторный |
| Передача | ремённая |
| Число скоростей | плавная регулировка |
| Частота вращения шпинделя на холостом ходу, об/мин | 100-3800 |
| Расстояние между центрами, мм | 175 |
| Присоединение шпинделя: | M14x1 |
| Отверстие шпинделя, мм | 10 |
| Пиноль задней бабки | M14x1 |
| Максимальный диаметр обработки над станиной, мм | 100 |
| Ход поперечного суппорта, мм | 50 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 23 |
| Максимальний розмір державки різця, мм | 8х8 |
| Маса, кг | 13 |
| Розмір упаковки (ДхШхВ), мм | 440x270x210 |
Особливості токарного верстата по металу JET BD-3:
-Станина верстата з чавуну, напрямні полированны;
-Високопродуктивний двигун.
-Плавне зміна частоти обертання від 100 до 3800 об/хв;
-Поперечний супорт з регульованими напрямними;
-Захисний екран патрона з кінцевим датчиком.
- В комплекті постачання: 1)Однопозиционный резцедержатель; 2)3-х кулачковий патрон 050 мм; 3)Захисний екран патрона; 4)Задня захисна стінка; 5)Інструмент для обслуговування
Додатково можна придбати
| Опис |
Артикул |
|---|---|
| набір з 11 різців перерізом 8x8 мм | 50000071 |
| нерухомий люнет | 50000072 |
| механізм автоподачі 0,02 мм/об | 50000073 |
| верхня каретка супорта | 50000074 |
| двопозиційний резцедержатель | 50000075 |
| обертовий центр | 50000076 |
| упор для обточування по дереву | 50000077 |
| планшайба | 50000078 |
| свердлильний патрон 1-8 мм | 50000079 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| ЧПУ | Ні |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Діаметр обробки над станиною | 100 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Діаметр отвору шпинделя | 10 мм |
| Відстань між центрами | 175 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| гарантія | 12мес |
- Ціна: 28 500 ₴



