

Пила СМТ 216х30х2,4х1,6 48зубів, будівельна CONTRACTOR (Арт. K21648M)
911 ₴
- В наявності
- Код: K21648M
Диск для чистого різання CMT CONTRACTOR D=216х30х2,4х1.6 Z48 (Арт. K21648M)
Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю за помірної ціни.
Обладнання: Ручні циркулярні пили, стаціонарні та настільні пили.
Матеріал: М'яка/ тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K21648M
| D зовнішній діаметр диска, мм | B посадковий діаметр/внутрішній діаметр, мм | Z кількість зубів, шт. | P товщина корпусу, мм | K товщина пропилу, мм |
| 216 | 30 | 48 | 2.4 | 1,6 |
Характеристики дисків пиляльних CMT CONTRACTOR CMT серії "K" вказані в таблиці нижче:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 216 мм |
| Форма | трапецієвидні |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Кут атаки α (град) | -5° Neg |
| Тип заточування зубів/кут нахилу задньої поверхні пиляльного диска β (град) | 15 АТВ |
- Ціна: 911 ₴



