

Диск CMT для поперечного різу CONTRACTOR D216х30х2,4х1,6 Z24 (Арт. K21624M-X10)
628 ₴
- В наявності
- Код: K21624M
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск для поперечного різу CMT CONTRACTOR D=216х30х2,4х1.6 Z24 (Арт. K21624M-X10)Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K21624M-X10D зовнішній діаметр диска, ммВ посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм Z-кількість зубів, шт P товщина корпусу, ммК товщина пропилу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Відрізний |
| Матеріал кола | Сталь, Швидкорізальна сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 216 мм |
| Форма | трапецієвидні |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Кут атаки α (град) | -5° Neg |
| Тип заточування зубів/кут нахилу задньої поверхні пиляльного диска β (град) | 15 АТВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴



