


Пила СМТ 190х30х2,2х1,4 24зуба, будівельна CONTRACTOR (Арт. K19024M)
538 ₴
- В наявності
- Код: K19024M
Диск для поперечного різання CMT CONTRACTOR D = 190х30х2,2х1.4 Z24 (Арт. K19024M)
Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю за помірної ціни.
Обладнання: Ручні циркулярні пили, стаціонарні та настільні пили.
Матеріал: М'яка/ тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K19024M-X10
| D зовнішній діаметр диска, мм | B посадковий діаметр/внутрішній діаметр, мм | Z кількість зубів, шт. | P товщина корпусу, мм | K товщина пропилу, мм |
| 190 | 30 | 24 | 2.2 | 1,4 |
Характеристики дисків пиляльних CMT CONTRACTOR CMT серії "K" вказані в таблиці нижче:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 190 мм |
| Форма | трапецієвидні |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Кут атаки α (град) | 20 |
| Тип заточування зубів/кут нахилу задньої поверхні пиляльного диска β (град) | 10 АТВ |
- Ціна: 538 ₴



