


Диск CMT для поперечного різу CONTRACTOR D165х20х1,7х1,1 Z24 (Арт. K16524H)
779 ₴
- В наявності
- Код: K16524H
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск для поперечного різу CMT CONTRACTOR D=165х20х1,7х1.1 Z24 (Арт. K16524H-X10)Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K16524H-X10D зовнішній діаметр диска, ммВ посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм Z-кількість зубів, шт P товщина корпусу, ммК товщина пропилу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Ламінат, Фанера, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, ЛДСП |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.7 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 165 мм |
| Призначення | для дерева |
| Форма | трапецієвидні |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 20 мм |
| Кут атаки α (град) | 15 |
| Тип заточування зубів/кут нахилу задньої поверхні пиляльного диска β (град) | 15 АТВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴



