



Пила СМТ 160х20х2,2х1,4 24зуба, будівельна CONTRACTOR (Арт. K16024H)
429 ₴
- В наявності
- Код: K16024H
Диск для поперечного різу CMT CONTRACTOR D=160х20х2,2х1.4 Z24 (Арт. K16024H)
Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.
Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.
Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K16024H-X10
| D-зовнішній діаметр диска, мм | B посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм | Z-кількість зубів, шт | P товщина корпусу, мм | K товщина пропилу, мм |
| 160 | 20 | 24 | 2.2 | 1,4 |
Характеристики пильних дисків CMT CONTRACTOR CMT серії "K" наведено у таблиці нижче:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Обробка матеріалу | Дерево, Ламінат, Фанера, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, ЛДСП |
| Вид обробки | Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 160 мм |
| Призначення | для дерева |
| Форма | трапецієвидні |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 20 мм |
| Кут атаки α (град) | 15 |
| Тип заточування зубів/кут нахилу задньої поверхні пиляльного диска β (град) | 15 АТВ |
- Ціна: 429 ₴



