
Пила СМТ 136х20х1,5х1,0 Z18, CONTRACTOR, поперечний рез, дерево, OSB (Арт. K13618H-X10)
389 ₴
- Під замовлення
- Код: K13618H-X10
Відправка з 09 травня 2026Диск для поперечного різу CMT CONTRACTOR D=136х20х1,5х1.0 Z18 (Арт. K13618H-X10)
Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.
Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.
Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K13618H-X10
| D-зовнішній діаметр диска, мм | B посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм | Z-кількість зубів, шт | P товщина корпусу, мм | K товщина пропилу, мм |
| 136 | 20 | 18 | 1.5 | 1,0 |
Характеристики пильних дисків CMT CONTRACTOR CMT серії "K" наведено у таблиці нижче:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Діаметр | 136 мм |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 20 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 1.5 мм |
| Форма | трапецієвидні |
- Ціна: 389 ₴



