
В комплекті 2 диска CMT CONTRACTOR D250+250х30+30х,2,6х1,8+2,6х1,8 Z24+40 (Арт. K250M-X02)
3 375 ₴
- Під замовлення
- Код: K250M-X02
Відправка з 13 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплекті 2 диска CMT CONTRACTOR D=250+250х30+30х2,6х1,8+2,6х1,8 Z24+40 (Арт. K216M-X03)Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K216M-X03D зовнішній діаметр диска, ммВ посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм Z-кількість зубів, шт P товщина корпусу, товщина ммК
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 2.6 мм |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴



