
Набір 3 диска CMT 216х30х2,2х1,4х24z і 216х30х2,2х1,4х48z, поперечний і чистий рез (Арт. K216M-X03)
4 280 ₴
- Під замовлення
- Код: K216M-X03
Відправка з 13 травня 2026В комплекті 3 диска 216х30х2,2х1,4х24z (1шт) і 216х30х2,2х1,4х48z (2шт), поперечний і чистий рез (Арт. K216M-X03)
Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.
Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.
Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K216M-X03
| D-зовнішній діаметр диска, мм | B посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм | Z-кількість зубів, шт | P товщина корпусу, мм | K товщина пропилу, мм |
|
216 216 |
30 30 |
24 48 |
2,4 2,4 |
1,6 1,6 |
Характеристики пильних дисків CMT CONTRACTOR CMT серії "K" наведено у таблиці нижче:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 216 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 2.4 мм |
| Форма | трапецієвидні |
- Ціна: 4 280 ₴



