
В комплекті 2 диска CMT CONTRACTOR D160+160х20+20х,2,2х1,4+2,2х1,4 Z24+40(Арт. K160H-X03)
2 935 ₴
- Під замовлення
- Код: K160H-X03
Відправка з 13 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплекті 2 диска CMT CONTRACTOR D=160+160х20+20х,2,2х1,4+2,2х1,4 Z24+40 (Арт. K160H-X03)Застосування: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю при помірній ціні.Обладнання: Ручні циркулярні пилки, стаціонарні і настільні пилки.Матеріал: М'яка / тверда деревина, фанера, плити OSB.Характеристики дисків CMT CONTRACTOR арт. K160H-X03D зовнішній діаметр диска, ммВ посадковий діаметр / внутрішній діаметр, мм Z-кількість зубів, шт P товщина корпусу, ммК товщин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 20 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 2.2 мм |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935 ₴



