

Диск CMT D250x30х2,8х2,2 Z80 (Арт. 222.080.10 M)
5 047 ₴
- В наявності
- Код: 222.080.10M
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила CMT для розпилу ПВХ і оргскла D= 250x30x2.8х2,2 Z80 (Арт. 222.080.10 M) Застосування: Чистий рез оргскла без плавлення і сколювання.Обладнання: Форматно-розкрійні верстати; настільні пилки, торцювальні пили.Матеріал: Плексиглас (оргскло), тонкий пластик, вініл, фанера, ламінат.Увага: Не рекомендується використовувати на ручних дискових пилах.Технічні параметри твердосплавних зубів:Твердість (HV10):1.950 Опір поперечному розриву (N/мм2): 2.300 Характеристики пильного диска CMT д
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | диск |
| Матеріал | твердий сплав |
| Діаметр | 250 мм |
| Призначення | для дерева |
| Форма | трапецієвидні |
| Товщина | 2.8 мм |
| Вид | пиляльний |
| Посадкове отвір | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 047 ₴



