

Диск CMT D250x30х3,2х2,5 Z72 (Арт. 223.072.10 M)
4 842 ₴
- Під замовлення
- Код: 223.072.10M
Відправка з 13 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила CMT для обробки твердих матеріалів D= 250x30x3.2х2,5 Z72 (Арт. 223.072.10 M) Застосування: Розпив без сколів і малювання.Обладнання: Форматно-розкрійні верстати; настільні пилки.Матеріал:Штучний камінь Dupont Corian (Коріан);Wilsonart, Gibralter (Гібралтар), SSV;Fountainhead, Varicor (варікор) та ін. Увага: Не рекомендується використовувати на ручних дискових пилах.Технічні параметри твердосплавних зубів:Твердість (HV10):1.950 Опір поперечному розриву (N/мм2): 2.300 Характеристики диска пильно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 30 мм |
| Тип | диск |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 842 ₴



