

Пила CMT по металу "сухий рез" D160x20х2,0х1,6 Z30 (Арт. 226.030.06 H)
1 752 ₴
- В наявності
- Код: 226.030.06H
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила CMT по металу "сухий рез" D= 160x20x2,0х1,6х30 Z30 (Арт. 226.030.06 H) Застосування: Розкрій листового металу, сендвіч-панелей; нарізка труб, профилейИспользуемое обладнання: : Ручні дискові пилки, торцювальні пили.Матеріал: Металеві матеріали, конструкційна сталь.Увага: не рекомендується! застосування лубрикантовТехнические параметри твердосплавних зубів:Твердість (HV10):1.520 Опір поперечному розриву (N/мм2): 2.300 Характеристики пильного диска CMT по металу "сухий рез" арт. 226.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Діаметр | 160 мм |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 20 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴



