

Пила CMT по металу "сухий рез" D135x10х1,5х1,2 Z30 (Арт. 226.030.05)
2 552 ₴
- Під замовлення
- Код: 226.030.05
Відправка з 13 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила CMT по металу "сухий рез" D= 136,5x10x1,5х1,2х30 Z30 (Арт. 226.030.05 ) Застосування: Розкрій листового металу, сендвіч-панелей; нарізка труб, профилейИспользуемое обладнання: : Ручні дискові пилки, торцювальні пили.Матеріал: Металеві матеріали, конструкційна сталь.Увага: не рекомендується! застосування лубрикантовТехнические параметри твердосплавних зубів:Твердість (HV10):1.520 Опір поперечному розриву (N/мм2): 2.300 Характеристики пильного диска CMT по металу "сухий рез" арт. 226
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Діаметр | 136.5 мм |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 10 мм |
| Тип | диск |
| Товщина | 1.5 мм |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴



