

Диск пиляльний CMT D300x32x3,2х2,5 96 зуб (Арт. 284.096.12 P)
5 389 ₴
- Під замовлення
- Код: 284.096.12P
Відправка з 13 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний CMT для різання кольорових металів та пластику D= 300x32x3,2х2,5х96 зуб (Арт. 284.096.12 P) Застосування: Для різання труб, довгомірних предметів і блоків.Використовуване обладнання: : Настільні пилки з автоматичною подачею матеріалу.Матеріал: Алюміній, латунь і інші сплави міді, пластик, композитні материалыТехнические параметри твердосплавних зубів:Твердість (HV10):1.765 Опір поперечному розриву (N/мм2): 2.150 Характеристики пильного диска CMT для різання кольорових металів та пластику арт. 28
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | пиляльний |
| Діаметр | 300 мм |
| Матеріал | твердий сплав |
| Призначення | для дерева |
| Посадкове отвір | 32 мм |
| Тип | диск |
| Форма | трапецієвидні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 389 ₴



