Лещата посилені слюсарні поворотні 200мм + ковадло YATO (арт.YT-65049)
12 870 ₴
- В наявності
- Код: YT-65049
Слюсарні лещата (поворотні) - пристосування, яке застосовується для установки і фіксації заготовки з різних матеріалів, різних форм, при виконанні різні ремонтних, складальних і т. д. робіт.
Тиски слесарные нашли широкое применение не только в мастерских или на производстве, но и также широко применяются в быту.
Тиски слесарные поворотные имеют отверстия в подошве (опоре) для закрепления на верстаке или рабочем столе.
Также Важной особенностью данных тисков является наличие небольшой поверхности (наковальни)
| Наименование параметра | Значение |
|---|---|
| Ширина рабочих губок, мм (дюйм) | 200 (7") |
| Поворотный механизм | + |
| Материал | чугун |
| Наковальня | + |
| Наличие прижима для цилиндрических деталей и труб | + |
| Масса, кг | 29 |
Эти тиски самый популярный вид тисочного оборудования в нашей стране.
Особенности тисков слесарных:
- Можливий поворот слюсарних лещат на 360° у горизонтальній площині
- Чотири кріпильних отвори для фіксації на верстаті (робочому столі)
- Потужна, високоякісна конструкція виготовлена методом чавунного лиття
- Лещата оснащені ковадлом
Купити слюсарні лещата поворотні дешевше, Ви можете оформивши замовлення в магазині cooltool.prom.ua. У нас Ви завжди можете купити слюсарні поворотні лещата, з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 12 870 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



