Тиски усиленные слесарные поворотные 150мм + наковальня YATO (арт.YT-65048)
9 130 ₴
- В наявності
- Код: YT-65048
Слесарные тиски (поворотные) - приспособление, которое применяется для установки и фиксации заготовки из различных материалов, и различных форм, при выполнении различны ремонтных, сборочных и т.д. работ.
Лещата слюсарні знайшли широке застосування не тільки в майстернях або на виробництві, але й також широко застосовуються в побуті.
Лещата слюсарні поворотні мають отвори в підошві (опори) для закріплення на верстаті або робочому столі.
Також Важливою особливістю даних лещат є наявність невеликої поверхні (ковадла)
| Найменування параметра | Значення |
|---|---|
| Ширина робочих губок, мм (дюйм) | 150 (6") |
| Поворотний механізм | + |
| Матеріал | чавун |
| Ковадло | + |
| Наявність притиску для циліндричних деталей і труб | + |
| Маса, кг | 19 |
Ці лещата найпопулярніший вид тисочного обладнання в нашій країні.
Особливості слюсарних лещат:
- Можливий поворот слюсарних лещат на 360° у горизонтальній площині
- Чотири кріпильних отвори для фіксації на верстаті (робочому столі)
- Потужна, високоякісна конструкція виготовлена методом чавунного лиття
- Лещата оснащені ковадлом
Купити слюсарні лещата поворотні дешевше, Ви можете оформивши замовлення в магазині cooltool.prom.ua. У нас Ви завжди можете купити слюсарні поворотні лещата, з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 9 130 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



