Як купити струбцини для правильної та продуктивної роботи
Більшість з нас справляється з безліччю різних робіт за допомогою молотка або ножівки по дереву. Але якщо візьмемося за роботу з склеювання, зварювання або притиску заготовок, то тут однією ножівкою і молотком не обійтися. Тому що немає однієї струбцини, яка б повністю задовольняла всім нашим запитам для виконання притискних операцій. На щастя, існує безліч струбцин, різних форм, типів, розмірів і стилів і професійний тесля Вам скаже, що багато затискачів (струбцин) не буває. Спробуємо по швидкому розібратися з трьома найбільш популярними типами струбцин, для вирішення більшості завдань з ремонту, а також операціями склеювання, зварювання та інших притискних операцій. Майте на увазі, що Вам можуть знадобитися кілька однотипних G-образних струбцин, трубних струбцин, а також струбцина типу F, але зазвичай одного розміру достатньо.
1. Струбцина тип G (тип C)
Початок колекції G-образних струбцин можна почати з кількох струбцин. Для початку для домашніх робіт буде достатньо 6-8 струбцин, починаючи від 75мм і до 200мм. Розмір вказує максимальний притиск заготівки, тобто показує максимальний розмір зажимаемой заготовки. Як тільки ви придбали основні розміри С-образних струбцин, ви також можете придбати струбцину з розкриттям – 250мм (на випадок раптово великих заготовок). Ці струбцини дуже зручні для склеювання і фіксації шпону з твердих порід дерева до торців і краях дверцят шаф, стійок і стільниць
2. Трубні струбцини
Коли потрібно дуже велика притискна сила, або необхідно склеїти заготовки великого розміру, ви можете самі виготовити власні струбцини, із застосуванням трубних струбцин і стандартних труб з чорних металів або оцинкованих труб. Візьміть зафіксовану голову струбцини і накрутіть її на трубу (із заздалегідь нарізаною різьбою на одному кінці), а на інший кінець помістіть швидкозатискну частина струбцини, за допомогою якої регулюється розмір притиску. Максимальний розмір притиску заготовки буде залежати від довжини використовуваної труби. При використанні муфти, ви можете використовувати об'єднувати труби різних розмірів для отримання необхідного розміру практично будь-якої довжини.
Трубні струбцини випускаються в двох розмірах 1/2 або 3/4 дюйма. З'єднувальні муфти і труби продаються в багатьох господарських магазинах і на ринку. Причому ціна дуже сильно варіюється, в залежності від довжини труби і її діаметра. Для зручності не слід вибирати дуже довгі труби. Оптимальним буде не менш 2-х труб з муфтами довжиною близько 50-60см, при діаметрі труби ― 1/2 дюйма і 2 шматка труби діаметром 3/4 дюйма, і довжиною близько 1м. Також ви можете додатково придбати додатково 2 шматки по 1 метру (для 1/2 і 3/4 дюймових труб). Також врахуйте важливий момент, при використанні звичайних труб (чорних металів) потрібно намагатися уникати корозії, щоб уникнути фарбування іржею склеюваних поверхонь. Також ми рекомендуємо використовувати оцинковані труби, або якісно фарбувати труби з чорних металів.
Трубні струбцини для якісної і довгострокової роботи фарбують фарбою, щоб запобігти корозії.
3. Струбцини F-образні (Тип F, глибокого затиску)
Якщо Ви виконуєте роботу в якій необхідна комбінація декількох типів струбцин, то вам не допоможуть струбцини звичайних видів, однак ми дуже рекомендуємо придбати 4-6 F-подібних струбцин (струбцин глибокого затиску)
Це універсальні струбцини, які комбінують в собі потужність притиску і довжину підстави трубних струбцин, з глибиною затиску C-подібних (G-образних струбцин).
F-образні струбцини бувають двох видів з вильотом (глибиною затиску) 80мм та 120мм. Довжина підстави варіюється від 100 мм до 1000 мм! Завдяки цьому вони стають найбільш універсальними, і незамінними для широкого кола читачів, ремонтних майстерень і деревообробних підприємств. Найбільш затребуваними розмірами є струбцини довжиною від 200 до 800 мм, однак при виборі довжини струбцин слід враховувати специфіку Вашої роботи, а також тип роботи.
Сподіваємося, що цей невеликий огляд допоможе Вам внести ясність при виборі необхідної струбцини, а також з легкістю зробити вибір необхідного обладнання
Купити будь-яку з представлених вище струбцин, Ви можете в нашому магазині cooltool.in.uaдля цього достатньо оформити замовлення, або зв'язатися з менеджером по телефонам.
У нас Ви завжди можете купити струбцини, з доставкою по Україні.
- Який вибрати пилосос після ремонтуВибір будівельного пилососа. Як купити правильний пилосос.Повна версія статті
- Фрези по деревуЯк купити фрези по дереву. Для чого потрібні фрези? Як працювати з фрезою? Які види фрез бувають?Повна версія статті