Який вибрати пилосос після ремонту
Ремонт закінчений, а сміття прибирати треба. Беремо спеціалізований пилосос і в бій
Стихають останні звуки перфоратора і плиткоріза і звук обсипається штукатурки позаду. Ось він радісний мить – Ремонт закінчений. Хоча прийнято вважати, що ремонт закінчити не можливо, його лише можна тимчасово призупинити. Але в будь-якому випадку в кінці кожного робочого дня ми стикаємося з величезною кількістю сміття, який приховує всі краси нової кахельної плитки або ламінату. Рука за звичкою тягнеться до віника і совка, але ж на дворі 21 століття! Пилосос! – ось наше рішення проблеми. Спішно хапаємо наш улюблений домашній помічник, який завжди з легкістю впорався з крихтами після банкету або з вовною домашнього вихованця. Вмикаємо пилосос і, як кажуть у футболі «на 30-й секунді» він шумно зажужжал і затих... Зітхаючи і лаючи себе за такий дурний вчинок йдемо до комп'ютера для вибору в Інтернеті промислового пилососа для прибирання будівельного сміття.
Розглянемо, чим же промисловий пилосос відрізняється від звичайної, «домашній» версії. Основна відмінність – досить вузька спеціалізація і захищеність двигуна від перевантажень і пилу.
Всі промислові пилососи (або як їх ще називають пылеотсосы, стружкосоы, аспірація) можна розбити на 2 великі групи:
- Промислові пилососи для підключення верстатів та верстатного обладнання.
- Промислові пилососи для прибирання території, а також роботи з електроінструментом.
Перша група, пилососи для верстатів – являє собою потужні агрегати, які безпосередньо за допомогою спеціальних шланг (рукавів) підключаються до верстатів. Найчастіше використовуються у роботі з деревообробним обладнанням, так як при роботі з деревом набагато більше великої стружки, тирси і деревної пилу. А всі ці продукти вкрай шкідливі для дихальних шляхів і небезпечні для здоров'я. Аспірація, підключаючись до верстатів всмоктує пил і стружку в спеціальні мішки, які виконують функцію фільтрів. При виборі аспіраційного обладнання необхідно враховувати потужність, обсяг всмоктуваного повітря, і кількість патрубків для підключення верстатів.
Друга група, промислові пилососи для збору сміття – застосовуються при роботі з невеликими верстатами і в парі з електроінструментом. Особливість більшості таких пилососів полягає в наявності металевого бака (найчастіше з нержавійки) для збору рідини з підлоги. Адже під час ремонту не завжди сміття буває ідеально сухим, а частенько стикаємося з калюжами залишеними водою з батарей або труб.
Розглянемо детальніше одну з моделей представлену на ринку України – пилосос Корвет 367 (раніше модель випускалася під назвою Корвет 364). Ця модель поставляється з нержавіючим баком, об'ємом 60 літрів. Що є більш ніж достатнім для роботи як в побуті, так і на виробництві.
Потужність двигуна 1400Вт! – пилосос Корвет 367, з легкістю впорається навіть з великим сміттям і рідиною.
Промисловий пилосос обладнаний спеціальною розеткою на корпусі, для підключення ручного електроінструменту (дриль, міксер, перфоратор і т. д.) потужністю до 2кВт. Є функція синхронізація з електроінструментом, тобто, як тільки Ви включаєте перфоратор, автоматично включається пилосос. Відповідно можна прибирати сміття безпосередньо в робочій зоні.
Для збору рідини, необхідно змінити фільтр (поставляється в комплекті).
Промисловий пилосос Корвет 367 виконаний з якісних матеріалів і комплектуючих, що дозволить збільшити термін служби.
Враховуючи все вище сказане, хочеться зробити висновок – пилосос потрібно вибирати за своїм потребам, виходячи з режиму роботи та умов експлуатації, будь то пилосос для промислової роботи з верстатами, або це невеликий пилосос для роботи з електроінструментом і збору сміття і рідини з підлоги.
Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам при виборі обладнання в нашому Інтернет-магазині cooltool.in.ua
- Як купити струбцини для правильної та продуктивної роботиЯк правильно вибрати струбцину? Для чого потрібна струбцина? Як зробити струбцину самому? На ці та інші питання ми спробуємо дати відповідіПовна версія статті
- Фрези по деревуЯк купити фрези по дереву. Для чого потрібні фрези? Як працювати з фрезою? Які види фрез бувають?Повна версія статті