Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Заточний верстат FDB LT-550 (200мм, 550Вт)»
Заточна машина FDB LT-550 відрізняються високою надійністю і відповідають всім вимогам безпеки.
| Споживана потужність двигуна, Вт | 550 |
| Напруга живлення, В/Гц | 220/50 |
| Тип електродвигуна | асинхронний |
| Передача | пряма |
| Режим роботи | S2, 30 хв |
| Частота обертання шліфувального круга, об/хв | 2840 |
| Розмір шліфувального круга (суха заточування), мм | 200х25х32 |
| Гнучкий вал, м | 1,06 |
| Розмір цанги валу, мм | 2-4 |
| Маса брутто/нетто, кг | 11/12 |
Заточний верстат FDB LT-550 – дуже потрібний інструмент і в господарстві, і у виробничих майстернях. Електродвигун потужністю 550 Вт впорається з матеріалами середньої і твердої щільності для чорнового і чистового шліфування. Міцний корпус і надійні з'єднання робочих деталей забезпечують довговічну роботу.
Благодаря специальным защитным стеклам глаза оператора защищены от попадания частиц. Для большей устойчивости имеются резиновые ножки, а также, для стационарного использования станок можно закрепить болтами.
Особенности заточного станка FDB LT-550
- простая и прочная конструкция точила;
- высокое качество сборки и комплектующих
- небольшие габариты станка идеально подходят для школ, небольших мастерских и бытового использования;
- гибкий вал, расширяет функционал станка и позволяет использовать не только как заточной станок, но и как гравер или бор машинку;
- доступная стоимость и долгий строк службы
Дана модель знята з виробництва, замість неї випускається оновлена версія - Точильний верстат FDB LT-550FS
Купити заточний верстат FDB LT-550 дешевше, з доставкою по Україні Ви можете в інтернет магазині cooltool.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 3560 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто, кг | 4.5 кг |
| Габарити в упаковці | 290х200х200 мм |
| Діаметр великого шліфувального круга | 150 мм |
| Діаметр малого шліфувального круга | 150 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 1.5 м |
| Ємність для води | Немає |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло, перехідник на інший посадковий діаметр, наполеглива підставка. |
| Потужність | 200 Вт Hp/Вт |
| Напруга | 230 В В |
| Підсвічування | Немає |
| Посадковий діаметр великого кола | 12.7 мм |
| Посадковий діаметр малого кола | 12.7 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Товщина великого шліфувального круга | 16 мм |
| Товщина малого шліфувального круга | 16 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 4 672 ₴




