Коло шліфувальне Ø 200 мм (арт.5760000) для шліфувально-полірувального верстата Holzkraft NTS 200(арт.5750200). Виготовлений із електрокорунду. Коло також підходить до шліфувально-полірувальних верстатів інших виробників зі схожими характеристиками.
Розмір Ø 200 x 40 x 12мм. Зернистість К220
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HOLZKRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 906 ₴



