Коло шліфувальне Ø 250 мм (арт.5760050) для шліфувально-полірувального верстата Holzkraft NTS 255 (арт. 5750255). Виготовлений із електрокорунду. Коло також підходить до шліфувально-полірувальних верстатів інших виробників зі схожими характеристиками.
Розмір Ø 250 x 50 x 12мм. Зернистість К220
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HOLZKRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Зернистість | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 245 ₴



