Технічні характеристики:
Напруга живлення: 230 вольтів.
Споживана потужність: 750 ватів.
Частота холостого ходу: 1425 або 2850 обертів за хвилину.
Розмір диска: 250 мм.
Вага: 23 кг.
Габарити картонної коробки (Д х Ш х В): 73 х 33 х 27 см.
Особливості моделі:
Два швидкісні режими обертання полірувачів.
Фіксація дисків за допомогою фланців затиснутих гайкою (або конусного наконечника, який не входить до комплектації).
Можливість змінювати положення полірувачів на валу (відсувати їх від корпусу), щоб забезпечити кращий доступ до заготівки.
Чавунна підставка.
Шпиндель завдовжки 570 мм і діаметром 24 мм.
Потужний малошумний двигун із високим крутним моментом і тяговим зусиллям.
Орієнтовність верстата на жорстку промислову експлуатацію.
250BGH єдина двошвидкісна модель із 8 полірувальних верстатів, що випускаються компанією WorkMan.
Можливість перемикання 550 ватного електродвигуна на 1450 або 2850 обертів на хвилину дає змогу змінювати режими полірування, до яких належать: окружна швидкість обертання обладнання та тиск на заготівку.
На високих обертах обробляють неіржавку сталь, нікель, хром, деталі після гальванічної обробки. На швидкості 1450 обертів на хвилину краще поліруються мідні й алюмінієві сплави, цинк, оливо, а пластики, менше нагріваються й не переплітаються.
Потужності асинхронного мотора верстата з запасом вистачає витримувати навіть сильний притиск на круги під час попередніх проходів. На WorkMan 250BGH встановлені збірні прошиті текстильні диски з однорідної тканини, які добре тримають абразивну пасту, не збиваються, добре вентилюються, а під час обертання, під дією відцентрової сили, набуває необхідної жорсткості.
Обладнана далеко від корпусу оснастка забезпечує зручний доступ до себе з різних боків. За діаметра кола 250 мм і товщини 20 мм ним зручно обробляти зовнішні поверхні; внутрішні, з невеликими радіусними вигинами та навіть заглиблення між зубами шестернів.
Застосування полірувального верстата WorkMan 250BGH економічно обґрунтоване під час оброблення разових виробів і невеликих партій заготівок в умовах виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Виробник | Workman |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Матеріал затемного диска | коло, стрічка |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23 кг |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 12 000 ₴








