Заточна машина FDB LT-2200 відрізняється високою надійністю і відповідають всім вимогам безпеки. Дане точило застосовується на підприємствах і виробництвах, призначений для промислової електромережі 380 Ст. Верстат характеризується простотою конструкції і високою надійністю.
FDB Maschinen LT 2200 оснащений двома абразивними заточними колами діаметром 300 мм і товщиною 50 мм, які встановлені на валу діаметром 25 мм через перехідну втулку. Для комфортної роботи диски обертаються на константных обертах, складових 1450 в хвилину.
| Споживана потужність двигуна, Вт | 2200 |
| Напруга живлення, В/Гц | 380/50 |
| Тип електродвигуна | асинхронний |
| Передача | пряма |
| Частота обертання шліфувального круга, об/хв | 1450 |
| Розмір шліфувального круга (суха заточування), мм | 300х50х75 |
| Маса, кг | 84 |
Заточний верстат FDB LT-2200 – дуже потрібний інструмент у виробничих майстернях. Електродвигун потужністю 2200 Вт впорається з матеріалами середньої і твердої щільності для чорнового і чистового шліфування. Міцний корпус і надійні з'єднання робочих деталей забезпечують довговічну роботу.
Завдяки спеціальним захисним склу очі оператора захищені від попадання частинок. Для більшої стійкості є гумові ніжки, а також, для стаціонарного використання верстат можна закріпити болтами.
Особливості заточувального верстата FDB LT-2200
- проста і міцна конструкція точила;
- висока якість збірки і комплектуючих
- невеликі габарити верстата ідеально підходять для шкіл, невеликих майстерень і побутового використання;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Споживана потужність | 2200 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Тип верстата | Заточний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 84 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло, перехідник на інший посадковий діаметр, наполеглива підставка. |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Підсвічування | Немає |
| Потужність | 200 Вт Hp/Вт |
| Габарити в упаковці | 290х200х200 мм |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
| Регулювання обертів | Немає |
| Діаметр великого шліфувального круга | 150 мм |
| Тип передачі | Пряма |
| Довжина мережевого кабелю, м | 1.5 м |
| Товщина малого шліфувального круга | 16 мм |
| Вага брутто, кг | 4.5 кг |
| Ємність для води | Немає |
| Діаметр малого шліфувального круга | 150 мм |
| Посадковий діаметр малого кола | 12.7 мм |
| Товщина великого шліфувального круга | 16 мм |
| Посадковий діаметр великого кола | 12.7 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 36 000 ₴







