



Фреза 4х ножова для вирівнювання поверхні D50.8 d12 P425102
3 190 ₴
- В наявності
- Код: P425102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для неглибокого площинного вирівнювання поверхні заготовки.
Фреза 4-х ножова з хвостовиком d = 12 мм.
Використовуються як на ручних фрезерах, так і на верстатах з ЧПУ.
Фреза 4-х ножова з хвостовиком d = 12 мм.
Використовуються як на ручних фрезерах, так і на верстатах з ЧПУ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 50.8 мм |
| Довжина загальна | 63 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴



