



Стіл поворотний для фрезерного верстата по металу ф110мм
6 272 ₴
- Під замовлення
- Код: 826879
Відправка з 15 квітня 2026Стіл поворотний призначений для повороту заготівлі на заданий кут.
| Назва | Значення |
|---|---|
| Діаметр столу, мм | 110 |
| Конус центрального отвору, град | 10 |
| Висота центру столу, мм | 81,5 |
| Ширина Т-пазів, мм | 12 |
| Кут між Т-образними пазами, град | 120 |
| Передаточне відношення черв'яка | . 1:72 |
| Відповідність 1-го повороту маховика повороту столу. 5 град | 5 |
| Градація шкали робочого столу, град | 360 |
| Максимальне навантаження на підшипник при горизонтальному положенні столу, кг | 60 |
| Максимальне навантаження на підшипник при вертикальному положенні столу, кг | 30 |
| Розміри корпусу, мм | 240x180x115 |
| Вага нетто, кг | 8,3 |
| Назва | Значення |
|---|---|
| Діаметр робочого столу, мм | 110 |
| Конус центрального отвору, град | 10 |
| Кут Т-паза | 90° |
| Висота центру для вертикального монтажу, мм | 68 |
| Передаточне число черв'ячної передачі | 1:72 |
| Модуль черв'ячної передачі | 1 |
| Шкала колу стола, град | 360° |
| Ціна поділки лімба на маховику, хв | 2' |
| Ціна поділки ноніуса, сек | 10" |
Поворотний стіл дозволяє на верстатах (в основному на фрезерних), проводити різні фрезерні, зубофрезерні, розточувальні, свердлильні, розмічальні та інші роботи, пов'язані з поворотом деталі на заданий кут. Обробку заготовок за допомогою поворотного столу можна проводити в центрах з використанням наполегливої бабки і оправки (хомутика) для закріплення оброблюваних заготовок у патроні або на планшайбі з використанням прихватов. Поворотний стіл призначений для установки на верстати Корвет 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, верстати JET, FDB, ZENITECH, EPPLE інші моделі фрезерних верстатів по металу
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплектуючого | Ділильна головка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Вага | 8300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 272 ₴



