Получите эту позицию бесплатно при покупке «Электролобзик FDB Maschinen MJ50B»
Малогабаритний верстат FDB Maschinen MJ50B має міцну конструкцію, виключає деформацію і зроблений з міцних матеріалів. Рама зі збільшеним вильотом дозволяє пилити заготівлі поздовжньо, поперечно і під кутом до 45°. Для більш точного налаштування кута нахилу на верстаті передбачена точна шкала.
Мається підсвічування робочої зони. Також лобзик може плавно регулювати швидкість розпилу в межах 550 - 1600 об/хв, надаючи можливість пиляти різні матеріали. Двигун електричний невеликий і економічний в 120 Ватт, а пила з тонкого полотна дозволяє виготовляти продукцію складної форми. Заміна відпрацьованих і пошкоджених пил проводиться практично моментально, для цього використовується зручний натяжний важіль.
Особливості верстата MJ50B:
- Автоматичний обдув точки пропила.
- Додаткове освітлення робочого місця.
Технические характеристики:
Модель MJ50B
Двигатель, В/50Гц 220
Мощность, Вт 120
Скорость двигателя, об/мин 550-1600
Максимальная высота реза, мм 50
Максимальная ширина реза, мм 405
Размер стола, мм 415х255
Угол наклона стола, град. 0-45
Размер пильного полотна, мм 127 мм
Габаритные размеры станка, мм 675х330х385
Вес станка, кг 12
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 120 кВт |
| Производитель | FDB Maschinen |
| ЧПУ | Нет |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 12 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Толщина пропила | 50 мм |
| Длина ленточной пилы | 133 мм |
| Толщина заготовки | 50 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12мес месяцев |
- Цена: 9 500 ₴
- Способ упаковки: Коробка













