


Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C3-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-25-ARP 40x3,2x8+2 R165 Green Concrete H
5 545 ₴
- В наявності
- Код: 10215091011
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск Distar 1A1RSS / C3 Green Concrete ідеальний інструмент для роботи зі свіжим бетоном. За рахунок унікального складу алмазного покриття він гарантує оперативне виконання поставлених цілей, а також забезпечує великий ресурс роботи. Використовується безпосередньо як для різання бетону, так і розшивки швів. Також може застосовуватися для роботи з іншими абразивними матеріалами.
Використовується як при сухому, так і при мокрому різі на будь-якому типі бензорізів середньої або малої потужності до 12 кіловат.
На ринку представлено кілька моделей диска, представлених в різній діаметрі, зокрема 350 і 400 міліметрів. Серед покупців знайшов популярність і в своїй ціновій категорії знаходиться на лідируючих позиціях по продажам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Швонарізчик |
| Діаметр готового виробу | 350 мм |
| Категорія | Диски |
| Призначення | Бетон неармований |
| Проходження арматури (1-5) | 2 |
| Ресурс (1-5) | 5 |
| Товщина алмазної кулі | unit="мм">3.2 |
| Торгова марка | Distar |
| Швидкість (1-5) | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 545 ₴



