



Верстат для заточування свердел по металу OPTIgrind GH 10T
25 596 ₴
- В наявності
- Код: 3100110

- Зручний верстат для заточування спіральних свердел із швидкорізальної сталі і твердого сплаву.
- Просте та економічне обслуговування свердел всіх стандартних типів.
- Чиста, швидка та якісна робота без спеціальної підготовки.
- Довгий термін служби алмазного шліфувального круга.
- Жорстка фіксація і правильна заточка свердла.
![]() |
![]() |
|
Тупе свердло |
Заточене свердло |
|
|||||||||||||||||||||||
Комплект поставки:
- 11 цанг розміром 2-13 мм.
- Керівництво по експлуатації російською мовою.
Рекомендовані додаткові приналежності:
|
Круг алмазний для GH10T арт. 310 0126 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 25 596 ₴





